100% оригинални парфюми

0897 849 954 - Телефон за поръчки

10:00 - 19:30 /пон-пет/

10:00 - 18:00 /съб/

100 % Удовлетвореност, 30 дни връщане на парите!

Безопасно пазаруване - защитена връзка чрез SSL сертификат

Няма в наличност Спирала за мигли Pupa Vamp! Forever 111, Forever Black-Козметика

Спирала за мигли Pupa Vamp! Forever 111, Forever Black

Модел: 8011607361090
Получаваш бонус ZEN Перли®: 17- Какво е това?
Наличност: Няма в наличност
35.00 лв.
К-во:
Спецификация
ПроизходИталия
Ефект
ЕфектНаситен цвят. Обем. Устойчива.
Код_на_цвят
Код_на_цвят111
Област
ОбластОчи
Серия
СерияPupa Vamp! Forever
Тип_продукт
Тип_продуктСпирала
► Плащане при доставка
► Чрез акаунт в ePay.bg (получавате 5% отстъпка)
► Директно с кредитна карта през ePay.bg (без регистрация) (получавате 5% отстъпка)
► Чрез акаунт в Paypal (получавате 5% отстъпка)
► Банков превод към УниКредит Булбанк (получавате 5% отстъпка)

Повече информация относно начините на плащане

 

  • Безплатна доставка за поръчки над 140 лева. Включва доставка до офиси на куриер или до врата (1-2 дни)
  • Доставка до офис на Еконт - 6 лв. 
  • Доставка до офис на Спиди 6 лв.
  • Доставка до врата (Еконт/Спиди) - 6 лв. (при избор на този метод за поръчки над 140 лева, пратката се обработва и изпраща с приоритет)
  • Поръчай и вземи лично от магазина в същия ден и без такса за доставка (София, бул.Янко Сакъзов №52)
  • СРОКОВЕ: 1-2 дни, обикновено пратката пристига до 24 часа (при потвърдена наличност)

*Повече информация

Pupa VAMP! MASCARA FOREVER
Перфектни, обемни мигли

Емблематичната Vamp! спирала в изключителна версия - Forever, за огромен, преувеличен обем и ненадмината фиксация, устойчива на размазване. Перфектни мигли, винаги!

Четката, която е извита с меки, плътни влакна, поема максималното количество продукт за ултра щедър, натрупващ се и равномерен обем.
Уникалната комбинация от восъци и текстуриращи агенти осигурява невъзможен, интензивен обем. Летливите вещества гарантират много дълго задържане за висока устойчивост на пот, високи температури и влажност. Филмообразувателите фиксират продукта върху миглите за непроменен ефект без размазване с времето. Високият процент допълнителни черни микропигменти гарантира интензивно и незабавно освобождаване на цвета още от първото нанасяне. Богатата и кремообразна текстура, подсилена с масло от сладък бадем, с хидратиращи свойства, обгръща миглите, без да ги утежнява, като ги поддържа еластични и гъвкави.

За оптимално освобождаване на продукта, плъзнете апликатора нагоре и надолу в бутилката два пъти. Започнете от основата на миглите си и ги разресвайте със зиг-загообразни движения надолу към върховете. Препоръчително е да нанасяте спиралата многократно, като се движите от едното око към другото, за да получите желания обем. За финално оформяне използвайте върха на апликатора перпендикулярно на миглите
За да премахнете спиралата, използвайте препарат за премахване на грим. За да го премахнете още по-бързо, е препоръчително да оставите напоения памучен тампон върху окото си за 10-15 секунди, преди да започнете отстраняването.

Клинично и офталмологично тестван продукт върху 30 доброволци. Подходящ за чувствителни очи и носещи контактни лещи. Без парабени. Произведено в Италия.